Přípravář – rozpočtář Břeclav externě

Poskytneme Vaší stavební firmě v Břeclavi rozpočtové a přípravářské práce externě: Položkové rozpočty, cenové nabídky či demoliční projekty Vaším jménem, to vše pro lokalitu Břeclav dokážeme zařídit.

Nabízíme oboustranně výhodnou formu spolupráce pro stavební firmy v Břeclavi: Zajistíme komplexní rozpočtářské a přípravářské práce v Břeclavi. Zpracujeme obratem položkové rozpočty, výkazy výměr, cenové nabídky či demoliční projekty Vaším jménem a za bezkonkurenční cenu.

Předvídatelné výdaje: Preferujeme fixní odměnu

Naše služby v Břeclavi nezatíží Vaše cashflow. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na principu pravidelné měsíční paušální platby, v rámci které si nasmlouváme objem práce. Pakliže objem práce nebude vyčerpán, přesuneme Vám ho do dalšího měsíce a obráceně: Pakliže bude objem práce přečerpán, odečteme si ho v dalších měsících.

Kolik stojí externí rozpočtář v Břeclavi?

Samozřejmě, záleží na tom, jaký je objem měsíční spolupráce. Ovšem, nerozlišujeme velké a malé firmy, máme pod křídly i řemeslníka, pro kterého pracujeme za dva tisíce měsíčně. Cenu spolupráce může navýšit doprava: do Břeclavi to máme 100 kilometrů. Za každý ujetý kilometr si účtujeme 7.50,- Kč.

Potřebujete služby externího rozpočtáře v Břeclavi? Ozvěte se nám!

Společně to napočítáme

Obraťte se na nás.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt