ÚvodSlužbyVýkaz výměrVýkaz výměr Říčany

Zpracujeme výkaz výměr v Říčanech.

Jsme zkušení rozpočtáři: Výkaz výměr v Říčanech zpracujeme dle předem daných podmínek a cen.

Výkaz výměr Říčany

Výkaz výměr Říčany Vypracujeme výkaz výměr v Říčanech. Výkaz výměr v Říčanech vytvoříme na základě projektu, plánku, jakýchkoliv informací od Vás, popřípadě na základě osobní návštěvy.

Výkaz výměr je nezbytným podkladem pro tvorbu položkového rozpočtu stavby. Výkaz výměr udává množství různých prací a služeb, které je potřeba na stavbě vykonat. Udává tak například metry čtvereční, metry kubické, délkové metry a další informace, na základě kterých vypracujeme položkový rozpočet stavby.

Výkaz výměr Říčany - kolik stojí?

Výkaz výměr v Říčanech zpracujeme aktuálně za 0.25% z rozpočtu stavby. U stavby za milión je to tedy 2500,- korun. Cena je ale proměnlivá, na základě aktuálního vytížení: Aktuální cenu výkazu výměr vždy najdete v ceníku rozpočtových služeb, nebo na stránce Kolik stojí výkaz výměr.

Pozor! Pokud si u nás zadadáte vypracování položkového rozpočtu stavby, výkaz výměr vypracujeme zdarma!

Výkaz výměr Říčany - kolik stojí doprava?

Většinou zvládneme vypracovat výkaz výměr v Říčanech bez osobní návštěvy, například tedy podle projektu či plánků, nebo například dle konkrétních informací z Vaší strany. V případě, že by byla nutná osobní návštěva, přičteme k ceně vyhotovení dopravu do Říčan. O tom bychom Vám ale předem řekli. Za ujetý kilometr si účtujeme 10,- Kč.

Téma:

#Výkaz výměr Říčany

Potřebuji výkaz výměr v Říčanech - ozvěte se nám!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby