ÚvodSlužbyVýkaz výměrVýkaz výměr Praha

Zpracujeme výkaz výměr v Praze.

Jsme zkušení rozpočtáři: Výkaz výměr v Praze zpracujeme dle předem daných podmínek a cen.

Výkaz výměr Praha

Výkaz výměr Praha Vypracujeme výkaz výměr v Praze. Výkaz výměr v Praze vytvoříme na základě projektu, plánku, jakýchkoliv informací od Vás, popřípadě na základě osobní návštěvy.

Výkaz výměr je nezbytným podkladem pro tvorbu položkového rozpočtu stavby. Výkaz výměr udává množství různých prací a služeb, které je potřeba na stavbě vykonat. Udává tak například metry čtvereční, metry kubické, délkové metry a další informace, na základě kterých vypracujeme položkový rozpočet stavby.

Výkaz výměr Praha - kolik stojí?

Výkaz výměr v Praze zpracujeme aktuálně za 0.3% z rozpočtu stavby. U stavby za milión je to tedy 3000,- korun. Cena je ale proměnlivá, na základě aktuálního vytížení: Aktuální cenu výkazu výměr vždy najdete v ceníku rozpočtových služeb, nebo na stránce Kolik stojí výkaz výměr.

Pozor! Pokud si u nás zadadáte vypracování položkového rozpočtu stavby, výkaz výměr vypracujeme zdarma!

Výkaz výměr Praha - kolik stojí doprava?

Většinou zvládneme vypracovat výkaz výměr v Praze bez osobní návštěvy, například tedy podle projektu či plánků, nebo například dle konkrétních informací z Vaší strany. V případě, že by byla nutná osobní návštěva, přičteme k ceně vyhotovení dopravu do Prahy. O tom bychom Vám ale předem řekli. Za ujetý kilometr si účtujeme 10,- Kč.

Téma:

#Výkaz výměr Praha

Potřebuji výkaz výměr v Praze - ozvěte se nám!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby