ÚvodSlužbyVýkaz výměrVýkaz výměr Frýdek-Místek

Zpracujeme výkaz výměr ve Frýdku Místku.

Jsme zkušení rozpočtáři: Výkaz výměr ve Frýdku Místku zpracujeme dle předem daných podmínek a cen.

Výkaz výměr Frýdek-Místek

Výkaz výměr Frýdek-Místek Vypracujeme výkaz výměr ve Frýdku Místku. Výkaz výměr ve Frýdku Místku vytvoříme na základě projektu, plánku, jakýchkoliv informací od Vás, popřípadě na základě osobní návštěvy.

Výkaz výměr je nezbytným podkladem pro tvorbu položkového rozpočtu stavby. Výkaz výměr udává množství různých prací a služeb, které je potřeba na stavbě vykonat. Udává tak například metry čtvereční, metry kubické, délkové metry a další informace, na základě kterých vypracujeme položkový rozpočet stavby.

Výkaz výměr Frýdek-Místek - kolik stojí?

Výkaz výměr ve Frýdku Místku zpracujeme aktuálně za 0.3% z rozpočtu stavby. U stavby za milión je to tedy 3000,- korun. Cena je ale proměnlivá, na základě aktuálního vytížení: Aktuální cenu výkazu výměr vždy najdete v ceníku rozpočtových služeb, nebo na stránce Kolik stojí výkaz výměr.

Pozor! Pokud si u nás zadadáte vypracování položkového rozpočtu stavby, výkaz výměr vypracujeme zdarma!

Výkaz výměr Frýdek-Místek - kolik stojí doprava?

Většinou zvládneme vypracovat výkaz výměr ve Frýdku Místku bez osobní návštěvy, například tedy podle projektu či plánků, nebo například dle konkrétních informací z Vaší strany. V případě, že by byla nutná osobní návštěva, přičteme k ceně vyhotovení dopravu do Frýdku Místku. O tom bychom Vám ale předem řekli. Za ujetý kilometr si účtujeme 10,- Kč.

Téma:

#Výkaz výměr Frýdek-Místek

Potřebuji výkaz výměr ve Frýdku Místku - ozvěte se nám!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby