Demoliční výměr Frýdek-Místek

Chystáte se bourat ve Frýdku Místku či blízkém okolí? Pak jste tu správně. Zajistíme pro Vaší nemovitost kompletní demoliční výměr na klíč. Vypracujeme demoliční projekt, vyřídíme veškeré formality a zažádáme o demoliční výměr ve Frýdku Místku.

Demoliční výměr Frýdek-Místek - co obnáší?

Demoliční výměr Frýdek-Místek Co přesně obnáší demoliční výměr? A je rozdíl mezi výrazy "demoliční výměr" a "demoliční projekt"? Protože se tyto výrazy často zaměňují, rozhodli jsme se blíže popsat v článku Demoliční výměr vs. demoliční projekt, ale zjednodušeně lze říct, že demoliční projekt je projektová dokumentace demolice a je nutným podkladem pro demoliční výměr - tedy povolení od stavebního úřadu k odstranění nemovitosti.

Demoliční výměr Frýdek-Místek - kolik stojí?

Přesnou cenu Vám samozřejmě sdělíme, až nám povíte, jak velká je nemovitost, kterou se chystáte odstranit či kolik je zúčastněných subjektů. Odhad ceny vypracování demoličního výměru ve Frýdku Místku pro běžný rodinný dům činí zhruba: 14000,- kč za tvorbu demoličního projektu, 17000,- za vyřízení formalit na klíč (včetně jednání s úřady) a doprava do Frýdku Místku a zpět (100 km x 2) potom 2100,- Kč. Demoliční výměr ve Frýdku Místku vyřídímě tedy odhadem za 33100,- Kč.

Potřebuji demoliční výměr ve Frýdku Místku - ozvěte se nám!

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby