ÚvodSlužbyVeřejné zakázky

Zpracujeme Vám přihlášku do výběrových řízení

Připravíme pro Vaší stavební firmu přihlášku do veřejného výběrového řízení k získání veřejné zakázky na klíč.

Výběrová řízení

Jste stavební firma a chcete se ucházet o zakázky z veřejných výběrových řízení, ale nemáte potřebné administrativní kapacity k přípravě formalit pro podání nabídky? Zpracujeme pro Vás kompletní nabídku do výběrového řízení na klíč: Doslova připravíme složku, kterou pouze odešlete na podatelnu.

Co obnáší podání nabídky do výběrového řízení?

Výzva k podání nabídky obsahuje mnoho nejrůznějších dokumentů – i třicet stránek není výjimkou. Podstatnou částí každé výzvy je slepý rozpočet, který je potřeba vyplnit – nacenit zakázku. Na rozdíl od fyzických osob, veřejná výběrová řízení většinou cílí pouze na nejnižší nabídkovou cenu, bez ohledu na ostatní faktory.

V základu je nutné: Nacenit stavbu (tvorba položkového rozpočtu stavby), podepsat smlouvu, stanovit termín, kdy můžete zakázku realizovat, dodat potřebné formality (bezdlužnost vůči státu, doložit reference, …) a následně je možné nabídku zkompletovat a podat.

Naše role je potom především v nacenění stavby a následná společná korekce našeho rozpočtu. V momentě, kdy se shodneme na nabídkové ceně, zpracujeme ostatní podklady a vy se přihlásíte do výběrového řízení.

Kolik stojí zpracování podkladů pro výběrové řízení?

Cena zpracování podkladů do výběrového řízení je samozřejmě individuální a přímo úměrná předpokládané ceně stavby. Dále je podstatným faktorem míra Vaší spolupráce: Jednoduše, pakliže nám dodáte podkladky, které potřebujeme, ušetříte tím náš čas a vaše peníze.

Odměna za zpracování nabídky se skládá ze dvou částí: Fixní a výkonová. Pakliže Vaše nabídka neuspěje z důvodu vyšší nabídkové ceny, než je nejnižší nabídka, zaplatíte pouze část fixní. Pakliže nabídka neuspěje z důvodu formálních nedostatků na Vaší straně, zaplatíte i část výkonovou – jednoduše proto, že chyba nebude na naší straně. Zrovna tak vám výkonovou část naúčtujeme i v případě, že nabídka vyhraje. Pakliže se dopustíme chyby my, vrátíme Vám i fixní část – neplatíte nic.

Orientační výše fixní části se pohybuje v řádu nízkých tisíců korun – k pokrytí naší práce, zároveň ale není zatěžován Váš rozpočet do doby vysoutěžení zakázky. Výkonová část se potom stanovuje procentuálně, dle domluvy.

Vyplnění slepého rozpočtu

Součástí každé přihlášky k získání veřejné zakázky je vyplnění cen do slepého rozpočtu. Slepý rozpočet vyplníme a připrávíme Vám ho spolu se sadou doporučení. Máme dostatek podkladů a cenových soustav, abychom zvládli vyplnit Váš slepý rozpočet. Tuto službu zpravidla neposkytujeme samostatně, ale můžete se zkusit zeptat, jak jsme na tom zrovna s kapacitami. Cena za prosté vyplnění slepého rozpočtu z naší dílny se pohybuje v rozmezí od 160 do 400 korun za každý milión vyplněných cen.

Chci přihlásit do výběrového řízení nebo potřebuji vyplnit slepý rozpočet - ozvěte se nám!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby