ÚvodSlužbyVýkaz výměrVýkaz výměr Nový Bor

Zpracujeme výkaz výměr v Novém Boru.

Jsme zkušení rozpočtáři: Výkaz výměr v Novém Boru zpracujeme dle předem daných podmínek a cen.

Výkaz výměr Nový Bor

Výkaz výměr Nový Bor Vypracujeme výkaz výměr v Novém Boru. Výkaz výměr v Novém Boru vytvoříme na základě projektu, plánku, jakýchkoliv informací od Vás, popřípadě na základě osobní návštěvy.

Výkaz výměr je nezbytným podkladem pro tvorbu položkového rozpočtu stavby. Výkaz výměr udává množství různých prací a služeb, které je potřeba na stavbě vykonat. Udává tak například metry čtvereční, metry kubické, délkové metry a další informace, na základě kterých vypracujeme položkový rozpočet stavby.

Výkaz výměr Nový Bor - kolik stojí?

Výkaz výměr v Novém Boru zpracujeme aktuálně za 0.25% z rozpočtu stavby. U stavby za milión je to tedy 2500,- korun. Cena je ale proměnlivá, na základě aktuálního vytížení: Aktuální cenu výkazu výměr vždy najdete v ceníku rozpočtových služeb, nebo na stránce Kolik stojí výkaz výměr.

Pozor! Pokud si u nás zadadáte vypracování položkového rozpočtu stavby, výkaz výměr vypracujeme zdarma!

Výkaz výměr Nový Bor - kolik stojí doprava?

Většinou zvládneme vypracovat výkaz výměr v Novém Boru bez osobní návštěvy, například tedy podle projektu či plánků, nebo například dle konkrétních informací z Vaší strany. V případě, že by byla nutná osobní návštěva, přičteme k ceně vyhotovení dopravu do Nového Boru. O tom bychom Vám ale předem řekli. Za ujetý kilometr si účtujeme 10,- Kč.

Téma:

#Výkaz výměr Nový Bor

Potřebuji výkaz výměr v Novém Boru - ozvěte se nám!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby