Demoliční výměr Žďár nad Sázavou

Chystáte se bourat ve Žďáru nad Sázavou či blízkém okolí? Pak jste tu správně. Zajistíme pro Vaší nemovitost kompletní demoliční výměr na klíč. Vypracujeme demoliční projekt, vyřídíme veškeré formality a zažádáme o demoliční výměr ve Žďáru nad Sázavou.

Demoliční výměr Žďár nad Sázavou - co obnáší?

Demoliční výměr Žďár nad Sázavou Co přesně obnáší demoliční výměr? A je rozdíl mezi výrazy "demoliční výměr" a "demoliční projekt"? Protože se tyto výrazy často zaměňují, rozhodli jsme se blíže popsat v článku Demoliční výměr vs. demoliční projekt, ale zjednodušeně lze říct, že demoliční projekt je projektová dokumentace demolice a je nutným podkladem pro demoliční výměr - tedy povolení od stavebního úřadu k odstranění nemovitosti.

Demoliční výměr Žďár nad Sázavou - kolik stojí?

Přesnou cenu Vám samozřejmě sdělíme, až nám povíte, jak velká je nemovitost, kterou se chystáte odstranit či kolik je zúčastněných subjektů. Odhad ceny vypracování demoličního výměru ve Žďáru nad Sázavou pro běžný rodinný dům činí zhruba: 14000,- kč za tvorbu demoličního projektu, 17000,- za vyřízení formalit na klíč (včetně jednání s úřady) a doprava do Žďáru nad Sázavou a zpět (100 km x 2) potom 2100,- Kč. Demoliční výměr ve Žďáru nad Sázavou vyřídímě tedy odhadem za 33100,- Kč.

Potřebuji demoliční výměr ve Žďáru nad Sázavou - ozvěte se nám!

Společně to napočítáme

Obraťte se na rozpočtáře.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku a spočítáme to přesně – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt Služby