Demoliční výměr Ústí nad Orlicí

Chystáte se bourat v Ústí nad Orlicí či blízkém okolí? Pak jste tu správně. Zajistíme pro Vaší nemovitost kompletní demoliční výměr na klíč. Vypracujeme demoliční projekt, vyřídíme veškeré formality a zažádáme o demoliční výměr v Ústí nad Orlicí.

Demoliční výměr Ústí nad Orlicí - co obnáší?

Demoliční výměr Ústí nad Orlicí Co přesně obnáší demoliční výměr? A je rozdíl mezi výrazy "demoliční výměr" a "demoliční projekt"? Protože se tyto výrazy často zaměňují, rozhodli jsme se blíže popsat v článku Demoliční výměr vs. demoliční projekt, ale zjednodušeně lze říct, že demoliční projekt je projektová dokumentace demolice a je nutným podkladem pro demoliční výměr - tedy povolení od stavebního úřadu k odstranění nemovitosti.

Demoliční výměr Ústí nad Orlicí - kolik stojí?

Přesnou cenu Vám samozřejmě sdělíme, až nám povíte, jak velká je nemovitost, kterou se chystáte odstranit či kolik je zúčastněných subjektů. Odhad ceny vypracování demoličního výměru v Ústí nad Orlicí pro běžný rodinný dům činí zhruba: 6000,- kč za tvorbu demoličního projektu, 6000,- za vyřízení formalit na klíč (včetně jednání s úřady) a doprava do Ústí nad Orlicí a zpět (65 km x 2) potom 1500,- Kč. Demoliční výměr v Ústí nad Orlicí vyřídímě tedy odhadem za 13500,- Kč.

Potřebuji demoliční výměr v Ústí nad Orlicí - ozvěte se nám!

Společně to napočítáme

Obraťte se na nás.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt