Přistavení kontejneru Letovice

Přistavení kontejneru Letovice: Kontejner v Letovicích přistavíme na zavolání a ponecháme na místě dva dny zdarma. Netajíme cenu za přistavení kontejneru v Letovicích.

Kromě tvorby demoličních projektů a zajišťování demoličních výměrů provozujeme v Letovicích také kontejnerovou autodopravu. Kontejner přistavíme kdykoliv, dle předchozí telefonické domluvy za cenu, kterou znáte předem.

Přistavení kontejneru Letovice – naložení kontejneru

Je jen na Vás, jestli si kontejner v Brně naložíte sami, či ho budete chtít naložit od nás. V případě, že budete chtít kontejner na místě ponechat, dva dny Vám nebudeme účtovat. Za každý další den, kdy si náš kontejner v ponecháte v Letovicích na stavbě, si účtujeme 300 korun.

Přistavení kontejneru Letovice – kolik to stojí?

Přistavení kontejneru Letovice Cena přistavení kontejneru v Letovicích se odvíjí od toho, jaký kontejner potřebujete. Nabízíme dva druhy kontejnerů: Kontejner menší, na pět tun (5T) odpadu a kontejner větší, na dvacet tun (20T) odpadu. Menší kontejner doveze do Letovic vozidlo DAF za zhruba 1300,- Kč. Větší kontejner doveze vozidlo Mercedes Actross za zhruba 2100,- Kč. Cena zahrnuje i následný odvoz kontejneru, bez poplatku za skládku.

Přistavení kontejneru Letovice – kolik stojí likvidace odpadu?

Samozřejmě nabízíme likvidaci odpadu, který do kontejneru naložíte buď vy, nebo my. Ceny se liší dle druhu odpadu. Nejčastěji vozíme stavební suť, u které si účtujeme 480,- Kč za tunu, ceny ostatních odpadů naleznete na stránce odvoz suti Letovice.

Přistavení kontejneru Letovice – objednávka

Protože běháme stále někde v Letovicích po stavbách a zaměřujeme či zrovna nakládáme odpad, často se nám stane, že telefon nezvedneme. Nejvíce tedy oceníme objednávku či dotaz ohledně přistavení kontejneru v Letovicích písemně mailem na adrese info@kalkulio.cz nebo prostřednictvím formuláře níže. Pakliže raději telefonujete, volejte 731177789.

Potřebuji výkaz přistavit kontejner v Letovicích - ozvěte se nám!

Společně to napočítáme

Obraťte se na nás.

Najdeme nejlepší možné řešení vašeho požadavku – od přibližného nacenění až po závaznou nabídku do výběrového řízení.

Kontakt